tabletki na wzrost libido

Erotyczna mapa mężczyzny, czyli słów kilka o jego czułych punktach

Sexy muscular naked man and female hands on a dark background    Czy pamiętasz namiętne chwile z początku waszego związku? Czy potrafisz sobie przypomnieć magię pocałunków i ten dreszczyk emocji, który towarzyszył każdemu waszemu dotykowi? Z reguły początek związku rządzi się nieco innymi prawami niż ten trwający już od dłuższego czasu i często zdarza się tak, że temperatura uniesień jest dużo wyższa właśnie w pierwszych miesiącach. Diablica jednak wie, że warto poznać mapę ciała swojego partnera, nauczyć się jej i postępować zgodnie z tym co jej podpowiada. Wówczas chłód do sypialni tak prędko nie zawita…

Istnieje stereotyp, że mężczyźni w zasadzie nie są wrażliwi na pieszczoty, a ich strefy erogenne skoncentrowane są wyłącznie w spodniach. Cóż, z pewnością genitalia należą do najbardziej wrażliwych miejsc, jednak nie jedynych. Często zdarza się, że pod grubą skórą macho kryje się delikatny mężczyzna, który lubi głaskanie po policzkach, czy przeczesywanie włosów palcami. Dotyk jest elementarną częścią każdej intymnej relacji i warto poświęcić mu chwilę uwagi nim przejdziemy do dania głównego. Dotyk pozwala nam pobudzić nasze zmysły, rozbudzić podniecenie i przygotować do bardziej wyrafinowanych pieszczot. Taką potrzebę odczuwają nie tylko kobiety, ale również nasi partnerzy. Zastanówmy się więc, gdzie możemy znaleźć ich czułe punkty i w jaki sposób diablica może tę wiedzę wykorzystać.

Głowa – większość mężczyzn lubi, gdy ich partnerka masuje im głowę, przeczesuje włosy, czy drapie za uchem. Takie pieszczoty, choć delikatne i niepozorne tworzą intymność w związku i są miłe nie tylko w alkowie, ale również podczas codziennych zajęć, czy wspólnego oglądania filmu.

Kark – to miejsce, które diablica może lekko masować, czy muskać ustami. Wydzielają się wówczas endorfiny, czyli hormony szczęścia, które odpowiadają za odczuwanie przyjemności.

Uszy – ta część ciała może być sporną kwestią, gdyż część mężczyzn nie lubi, gdy partnerka „działa” właśnie w tym obszarze. Niemniej jednak, wielu panów ceni sobie delikatne pieszczoty takie jak całowanie, ssanie, czy podgryzanie uszu. Podgrzewają one atmosferę i działają na partnera stymulująco, zwłaszcza gdy są one połączone z szeptaniem – w ten sposób dodatkowo zostaje uruchomiona męska wyobraźnia, a nie zapominajmy, że mężczyźni to wzrokowcy…

Plecy i ramiona – szczególnie wrażliwym obszarem jest linia kręgosłupa, więc warto skupić swoją uwagę właśnie na niej. Drapanie, głaskanie, delikatne szczypanie to czynności, które zawsze sprawiają rozkosz.

Genitalia to chyba najbardziej czułe miejsce na ciele mężczyzny i każda diablica wie, co jej partner lubi najbardziej…

Stopy – pieszczoty stóp, podobnie jak uszu mają tyle samo zwolenników co przeciwników, dlatego lepiej wcześniej spróbować wyczuć, czy wasz partner lubi, kiedy kobieta koncentruje się na tej części ciała. Jeśli tak, to można zrobić masaż urozmaicony ssaniem palców, czy pocałunkami.

0 Comments

Leave comment

Do you want to join in discussion?
Write what you think

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *